Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyit sírtok, és...

Lányok! Mennyit sírtok, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Nem tudom van-e más ezzel így, de néha úgy rám tud törni a sírás, nem úgy, ha ülök magamban, de ha mondjuk vitatkozok az egyik családtagommal(nem szokott sűrűn ilyen lenni, de azért előfordul)akkor néha úgy rámjön, lényegében ok nélkül, hogy nem tudom visszatartani.Vagy ha ideges vagyok, akkor valahogy rendszeresen, de egy két perc alatt meg is nyugszom,és akkor már ideges sem vagyok.Igazából érzelmileg erős vagyok, csak néha betelik a pohár, sírok egy sort, aztán folytatom tovább a dolgokat.Más is van így ezzel?
2009. ápr. 29. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
én gyakran sírok, heti több alkalommal: ha zenét hallgatok. más miatt nem is szoktam. ilyenkor viszont idegrohamot kapok, fetrengek, fuldoklok, szorongásos rohamaim vannak, kétségbeesek, de közben boldog is vagyok... :D neurotikus állat.
2009. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így, mint te, érzékenyebbek vagyunk talán. Ezért is kerülöm a konfliktusokat, és azt sem szeretem, ha mások veszekszenek, káromkodnak...

Amugy rák a horoszkópom :) neked?

2009. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a csillagjegyes dolgokban, de tényleg érzékenyebb vagyok....ja és én is igyekszem kerülni a konfliktusokat!Inkább lenyelek jó pár dolgot a békesség kedvéért, minthogy vitatkozzak
2009. ápr. 29. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában szinte naponta sírok. Jól fel tudnak idegesíteni, megbántani és ilyenkor egyszerre kiengedem. Remélem elmúlik, mert kezd belőle elegem lenni. Ha sírsz, olyankor kiengeded a feszültséget, lehet, hogy te is ezért csinálod gyakrabban.
2009. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja, nálam is ilyen "gőzkiengedés"lehet, de engem is idegesít sokszor, mert néha olyankor is belemegy a gombóc a torkomba amikor nem is akarom, amikor normálisan akarok érvelni, de sokszor nem megy, mert elsírom magam...
2009. ápr. 29. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:

ha csúfolnak a suliban (ami sajnos elég gyakran van :( )

akkor képes vok elsírni magam

vagy ha látok egy szomorú filemt, állatmentést...

nem túl gyakran, de azért midenn héten egyszer biztos :D

2009. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és az a legidegesítőbb, hogy sokszor azt hiszik, azért sírok, hogy elérjem amit akarok, pedig nagyon nem erről van szó!csak ha jön, akkor nem bírom magam türtőztetni!
2009. ápr. 29. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem olyan sűrűn sírok. Havi kb. 2-3-szor, ezek általában akkor, ha összeveszek valamelyik családtagommal.

17/L

2009. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hetente többször. gyakorlatilag azért sírok, hogy jobb legyen. ilyenkor vmi roham jön rám, dobálózok, fuldoklok, stb, a lakásban elkezdek sétálni, és lenyugszom, és utána minden könnyebbnek tűnik. a suliban már rég sírtam, asszem amikor neki rohantam a falnak. :D (mármint véletlen volt :D)
2009. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én pasik miatt szoktam :D de akkor elég annyi h ránézek a legjobb bnömre,és elsírom magam :)
2009. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!