Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért sírtok itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért sírtok itt, hogy hova tűntek a normális lányok ha a rib@ncok kellenek?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést láttam, hogy hova lettek a normális lányok, eközben mégis azt látni hogy az összes pasinak a könnyen kapható lányok kellenek. Érdekes módon az összes magamutogató könnyűvérű csajnak van pasija míg a normális lányok egyedül vannak...
2011. júl. 10. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, nagyon nagy mértékben általánosítasz.
2011. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
75%
azért sírnak hogy lehessen ezért is a nőket okolni!
2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
az 1.nek igaza van, mellesleg ez fordítva is igaz!:D
2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 BaKs ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz, meg az előttem szólóhoz
2011. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
Nem az összesnek, de a többségnek igen.
2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
0%
lehetsz normális lány attól,hogy adsz magadra...
2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, csak azt mondom, amit látok. A saját környezetemben, mások véleménye alapján, meg itt látható kérdések alapján.
2011. júl. 10. 22:55
 8/76 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts kérlek. Nekem egyáltalán nincs szükségem holmi rib@ncra, hogy a Te szavaiddal éljek.

Én például egy egyszerű és normális lányra vágyom, csak olyat találni manapság nagyon nehéz...Ha mégis van, akkor az egy másik bolygón él :)

2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval sem írtam h a normális lányok=ápolatlanok...a normális lányokat, és a magamutogató, könnyűvérű csajokat állítottam szembe akik a tükör elött pózolnak egy szál fehérneműbe és az első éjszaka megdugatják magukat. Mert ez kell a pasiknak.
2011. júl. 10. 22:57
 10/76 A kérdező kommentje:
Sonata90 én ezen a bolygón élek a barátnőimmel és mégis, egyikünknek sincs pasija pedig normális lányok vagyunk, és nem is bányarémek...
2011. júl. 10. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!