Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénes fejfájásra kinek mi...

Migrénes fejfájásra kinek mi vált be? 24L

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 21:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy teljesen gyógyszermentes megoldás vált be. Megmosom a hajamat, közben jól megmasszírozom a fejbőrömet. Ez mindig segít. Közben csukott szemmel szundikálok is egyet a jó meleg vízben.

Ha nincs alkalmam erre, akkor egy sűrű, vas és nem műanyag tüskéjű kefével jól átkefélem a hajamat. Nem olyan hatásos, mint a hajmosás, de sokkal könnyebb utána. Annak is hasonló a hatása, ha belemarkolok a hajamba, és jól megtépem. Ez fel is frissít, még a gondolkodás is jobban megy utána. Sokszor úgy könyökölök, hogy a hajamnál fogva tartom a fejemet, elernyesztve a nyakizmaimat. Ez is üdítő hatású, és nekem csökkenti a fejfájást. Ha elég sok hajat markolsz meg, nem fáj a hajhúzás.

2019. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az előbbiből hozzászólásomból kimaradt.


Ha ragaszkodsz a gyógyszerhez:

Nekem egyszer fogfájásra írták fel, de véletlenül rájöttem, hogy jó egyéb fájdalmakra is, páldául a fejfájásra. Egy adag vízbe szórhstó por egy-másfél napig hatásos. Rendszeresen nem használom, mert az előbb leírt gyógyszermentes megoldást egészségesebbnek tartom.

2019. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!