Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nem tudok segíteni a mamámnak? Rákos, nem lehet kezelni. Fájdalmai vannak és annyira tehetetlen vagyok.

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni mindíg lehet. Tudom, végigmentem ezen az úton. Rengeteg hibát vétve. Akár úgy is tudsz segíteni, hogy amikor lenne rá igénye, akkor vele vagy. Meghallgatod. Vele vagy. Biztonságot adhat neki egy rövid ideig. Meg értelmet az egyoldalú harcnak. Hogy küzdjön. A másik, amiben segíteni tudsz, az a profi fájdalomcsillapítás. Szakemberrel. Megfelelő adagolása a fájdalomcsillapítóknak. A tapaszoktól az intravénás morfiumig bezárólag. A poklon fog keresztül menni, enyhíteni a fájdalmat nagyon fontos. Valamint felvenni a kapcsolatot azokkal, akik házhoz hozzák majd az oxigén palackot. Már ha a mama otthon szeretne távozni. Kemény, rohadt nehéz, de ebben is segithetsz. Hogy ne egy rideg kórházban hanem otthon, szerettei körében. De ehhez kell pénz, erő, lelki tartás mindenki részéről. Sajnálom.
2019. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!