Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este nehezen alszom el,...

Este nehezen alszom el, reggel nehezen kelek fel. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Este egyszerűen 10/9 alkalommal nem tudok könnyen elaludni, álmos sem vagyok. Sem este 10kor, sem éjfélkor, sem éjjel 2-kor. Csak a jó szerencsén múlik, hogy elalszom.

Reggel 8-kor kell kelnem, de mintha meg akarnának ölni, olyan vagyok. Ha ilyenkor kinyomom az ébresztőt, a világ legszebbjeit tudnám aludni, de akkor este megint még ennyire sem lennék álmos. Hétvégén van, hogy alszom inkább délig, az annyira jó, akkor.. abban a pillanatban. De este még annyira sem vagyok álmos megint. Mi a fenét kéne csinálnom?

Próbáltam, hogy nem kávéztam semennyit, az eredmény ugyanaz, ha kávézok, ha nem.. Enni sem eszek már este.

Dolgozok, tanulok, konditerembe is járok.. Egyszerűen nem megy az alvás. :(


26F


2019. márc. 21. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnap is ma feküdtem le, ma is holnap fogok. :(
2019. márc. 21. 08:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és a legbosszantóbb, ha valami miatt felébredek hajnali 3-5 között, akkor konkrétan fitt vagyok. Látok is meg stb. De ez a 8 órai kelés, ez teljesen kikészít.
2019. márc. 21. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te bagoly típus vagy, sajnos ezen nem lehet változtatni. Nálam ugyanez a helyzet.
2019. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjszakai típusok problémái. :(
2019. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor 6-ra jártam műszakozni, gond nélkül keltem 5-kor. Sőt ugye a sulit is évekig úgy nyomtam, mert vidékről jártam be busszal. De most a köztes idő időben lehetetlen felkelnem. Ha épp ébresztő előtt felkelek fél órával, akkor meg bosszankodom, hogy még aludhatnék fél órát, de akkor meg vagy pisilnem kell, vagy valami neszre kelek fel. Már megőrülök. Napközben mondjuk már nincs gond, de délután lefeküdnék simán tudnék aludni.
2019. márc. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!