Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A gyomorfekély fájdalmait...

A gyomorfekély fájdalmait hogyan lehet enyhíteni? Gyomorvédőt szedek, de iszonyat fáj a gyomorszájam. Tavaly nyáron ugyanez volt. Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ne aspirinnel az tuti
2010. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam 2 hete jelentkeztek hasonló fájdalmak a szegycsontnál,iszonyúan fájt.Controloc-ot írt fel az orvos,azóta semmi bajom.
2010. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekem a gyomorszájam olyan mintha fojtogatnák... iszonyat


ácidot szedek, de semmi

2010. júl. 3. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy Anacidot szedsz? Az valószínűleg messze nem elég, feltehetően potensebb (savszekréciót gátló) szerre lenne szükséged (Noacid, Refluxon vagy rokon készítmény), de ezt csak az orvos döntheti el ill. írhatja fel.
2010. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
talán rivotril
2010. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nolpaza nevű gyógyszert kaptam hasonló problémákra, és szerintem nagyon jó! De ha ilyen panaszaid vannak, akkor az lehet a Helicobacter pyroli nevű baktériumtól, azt pedig antibiotikummal tudják eltüntetni.
2010. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy mehetek vele táppénzre???...kicsit gáz ez az időszak, amikor a munkahelyemen folyamatosan összegörnyedek a fájdalomtól és rohangálok hányingerrel a wc-re:(
2010. júl. 4. 18:32
 8/8 A kérdező kommentje:
gyomortükrözéssel kiderült, hogy szimplán baromi erős tejérzékenységem van
2010. nov. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!