Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy a köldökö...

Mitől lehet az, hogy a köldökömben kellemetlen szagú váladék található?

Figyelt kérdés

Néha érzem, hogy nedves a köldököm, és a szaga nagyon kellemetlen, van hogy ez a váladék reggelre teljesen megszárad.

köszönöm a segítséget!


2008. nov. 11. 11:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem fáj, és nem is piros az a terület.
2008. nov. 11. 12:13
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Össze van melegedve,az is lehet hogy gombásodás.Tartsd mindíg szárazon,vagy ha ez nem segít akkor Canesten kenőcs a megoldás.
2008. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Furdes, zuhanyozasnal mindig mosd meg jol, es torold szarazra, utana pedig esetleg be is puderozhatod!
2008. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fültisztító pálcikának egyik végével szárazra,másik végévt kékszeszbe bemártani,kitörölni.
2008. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos dolgokat mondtatok!
2008. nov. 11. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
én ezt mind kipronáltam. nekem réfgen volt ilyen már nincsen.Hogy miért mult el azt nemtudom.Sőt anyukámnak is ezvolt és neki mégvan is.Szerintem ez azoknak van akiknek mély a köldökük.Akiknek nemmély hanem inkább kifelé fordul annak nemigen van ilyen. Neked milyen a köldököd?Én amikor kitöröltem annakidején szárazra vagy kimostam késöbb napokig fájt.Ha nemnyultam hozzá akkor semmi baj nemvolt.Szoval ez nem gyulladás ,és nem is gomba.
2008. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, igen, nekem mély van, akkor ezért lehet.

Köszönöm a segítséged!

2008. nov. 12. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
A lenyeg hogy furdes utan mindig torold szarazra,ne maradjon benne szappan,tusfurdo.
2008. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolso előtti vagyok. szerintem netöröld szárazra mert én aztis probáltam. és azsem jo. a legjobb ha nem nyulsz hozzá és az a lényeg hogy nemenjen bele se tusfürdö sem pedig szabban és a vizet kicsit beleengedem ha belement a tusfürdő.de szerintem a mély köldöküeknél ez tisztulás. vagy valami ilyesmi. de lényeg az hogy nemenj vele dokihoz mert ez nemgyulladás. és nehogy a doki belenyuljon mert az nagyon tud fájni utánna. nekem elmult ,de évekig volt és talán mostis van de mostmár nemolyan sok és észre sem veszem és egyáltalán nem szagos. pedig előtte azvolt nagyon is
2008. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen és a terhesség után megszünt.Az orvos akkor azt mondta hogy az én születésemkor történt valami.Persze arra nem derült fény hogy miért múlt el ha születési hiba volt.
2008. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!