Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés antibiotikumtól? SOS!

Hasmenés antibiotikumtól? SOS!

Figyelt kérdés

F


Múlt kedden voltam orvosnál mert megfáztam, és kiírt Doumox 1000 antibiotikumot. Probiotikumot 1-2x kihagytam. Náthás voltam picit és be volt gyulladva a torkom is. Lázam nem volt nem tudom minek a fenének írt ki antibiotikumot.


Görcseim vannak, víz jön belőlem, iszonyatosan fáj a hasam. Regaláb 5-10 x megyek WC-re egy nap. Tejet is ittam antibiotikum után.


Mit tegyek? :( kérlek segítsetek. Iszonyatosan fájdalmaim vannak. Még 3 darab antibiotikum maradt. Eszek már száraz kiflit. Kérlek segítsetek rajtam.


2019. ápr. 29. 05:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Háziorvosodhoz menj vissza, most!
2019. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Voltam már
2019. ápr. 29. 08:20
 13/17 A kérdező kommentje:
Háziorvosom elküldött Enterorágiára. Ez micsoda? Mit fognak velem csinálni?
2019. ápr. 29. 08:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Milyen színű a vér? HA élénk piros, akkor a hasmenésed felmarta a végbeled és elpattant néhány ér, magától gyógyul, egy kis reparon krém és sudocrem segít (csecsemőknek is ezt írják fel, zsíros krém és pont ez ellen van). Ha nem élénk piros, akkor az emésztett vér, problémásabb a helyzet, szóval jó lenne meghatározni a vérzés helyét, mint pánikolni.
2019. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megvizsgált a doki, és hogy részéről minden rendben. Mutattam neki képet hogy milyen véres volt a székletem
2019. ápr. 29. 11:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Antibiotikum tud egy súlyos belbetegseget okozni, amit alhartyas belgyulladasnak hivnak. Clostidium difficale a neve. Haladéktalanul kérjetek erre egy széklet vizsgálatot. 1 nap alatt megvan. A synlab megcsinalja fizetősben is. Erre külön kell majd egy speciális gyógyszer. Nagyon gáz, hogy erre a háziorvos nem gondol!
2019. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
23:41: Szia! Már jobban vagyok, köszönöm. 🙂 Mindenesetre kell vinnem széklet mintát ahogy a háziorvosom mondta.
2019. máj. 6. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!