Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok attól,...

Depressziós vagyok attól, hogy fáj a ball felin a gyomrom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20/F


Már 4 napja fáj a ball felin a gyomrom. 1x egy nap voltam székletet űríteni, azt is nagy nehezen. Voltam háziorvosomnál, szúrt dezan injekciót, és kiírt LACTECON szirupot és MeteoSpasmyl tablettát. A LACTECON sziruptól elkezdtek működni a beleim, és regalab 3-4x mentem egymás után nagy vécére, és víz jött belőlem és aztán semmi egy idő után. De a has fájás nem múlt el.


Fáj hátul is ahol van a derekam, lázam nincs. Félek, hogy a veséimmel lesz a baj. Úgy fáj, hogyha akarok ásítozni, és akkor nagyon belé vág, vagy ha veszek mely levegőt. Vizeléssel nincs problémám.



Nagyon be vagyok parázva. Nagyon félek.


Mi lehet ez? Nagyon depressziós vagyok. Kérlek segítsetek.


2018. szept. 29. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmaródott a sok savtól a gyomrod. Menj el gasztroenterológushoz. Addig pedig savcsökkentő kellene.
2018. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ide is kiírtad?

Bal felén, könyörgöm: bal felén! Kiég a retinám.

2018. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a többiek iskolába jártak, te hova?
2018. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!