Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kotelezhetnek ra, hogy antidep...

Kotelezhetnek ra, hogy antidepreszanst szedjek?

Figyelt kérdés

Egy ideje jarok pszichologushoz, aki mostmar azzal hozakodott elo, hogy antidepreszanst kene szednem atmenitileg es azzal valtunk el, hogy nezek utana az interneten es keressek egy pszichiatert.

Mondanom se kell, hogy iszonyatosan beparaztam es senkinek nem mertem elmomdani.

Kotelezhet ra, hogy beszedjem, ha ugy dontok, hogy nem szeretnem? Szolhat mondjuk egy pszichiatria kozpontnak?

Azert is kerdezem, mert ha ugy van akar felkeresnek masik pszichologust is, hogy mi a velemenye a helyzetemrol, letezik-e alternativ megoldas....


2019. máj. 18. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy közveszélyes és/vagy kényszer gyógykezelésen, addig senki nem kötelezhet semmire. Még orvoshoz sem kötelező menni, ha nm akarsz.
2019. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beleegyezel, kiirja a receptet napi adagot a kukaba dobod es kesz.
2019. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a jó égért paráztál be iszonyatosan attól, hogy végre kapsz gyógyszert, amitől talán jobban leszel?
2019. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnem offolni a kerdest.

Tehat akar beszelhetek erool mas pszichologusnak is?

2019. máj. 18. 22:39
 5/6 A kérdező kommentje:
*errol
2019. máj. 18. 22:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Kenyszergyogykezeles az mi?
2019. máj. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!