Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sugárterápia után mennyi idő...

Sugárterápia után mennyi idő múlva enyhülnek illetve múlnak el a tünetek?

Figyelt kérdés
Édesanyám kapott a fejére 10 sugarat és most erőtlen és hányingere van, tudom ez normális de nyilván jó lenne tudni, hogy ezek a tünetek mennyi idő után enyhülnek illetve múlnak el. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 19. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősömnek sugarazták a fejét és a gerincét. 18at kellett volna kapjon, de 12 után felfüggesztették, mert nagyon nem volt jól. Emlékezet kiesése volt, egyedül nem tudott wc-re se menni, egésznap aludt. Nyilván ez függ az erősségtől is, de szerintem egyénfüggő, mikor lesz jobban. Kb. Egy-két hét múlva várható javulás.
2019. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Sok tea friss gyümölcs stb széntabletta méz enyhíti . Sajnos ez meg a kemo mérgezés , inkåbb táplálkozás ėletmód váltås kell mert ez a módezer felelős és a műtétek utáni legyengülések a gyatra javulási statisztikáikra ...
2019. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!