Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dupla J katéter műtét után...

Dupla J katéter műtét után mikor enyhülnek a fájdalmak?

Figyelt kérdés
Mikorra várható, hogy elmúlik a véres vizelet, pisilési inger, illetve ez az iszonyatos fájdalom a hasam aljában? Egyszerűen úgy érzem, hogy már nem bírom ezt az éles fájdalmat. Kismamaként csak algopyrint tudok bevenni, de azt sem nagyon merem. Úgy érzem, hogy nyom a katéter a bal oldalamon. Kicsúszhat a katéter?

2016. ápr. 12. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Megszűntek a panaszaid?
2016. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj, nem vettem észre a választ! Nem, sajnos. És az orvos csak 6 hetente cserélősre tudja cserélni :( Minden pisilés egy kínszenvedés, 5 percet bírok pisi nélkül, és a kicsi ha rúg egyet, azonnal úgy érzem, hogy bepisilek. A katéter szép helyen van, semmi baja, de mondtam az orvosnak, mintha ezekkel a görcsökkel meg akarna szabadulni a szervezetem a katétertől. Sajnos nem tud mit csinálni :( Neked is van? Vagy volt? Viszont a fájdalmat nem érti, mert állandóan felülfertőződik, Monurit port kell innom :(
2016. jún. 25. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi,most láttam én is hogy válaszoltál :) Nekem van jelenleg is vesekő miatt.Együttérzek veled mert én is szenvedek tőle.Már 6.hónapja viselem de az utóbbi hetekben szörnyű.Folyamatosan felül fertőződöm és hólyaggyulladásom van.Sokszor alíg bírok menni mert szúr a húgycsövem.Neked rosszabb,hiszen a baba miatt nem szedhetsz szinte semmilyen fájdalomcsillapítót.Az algopyrin nekem nem használt.Meddig kell hogy fennt legyen?Bár hátha megszabadultál tőle ez idő alatt :) Kitartás!!
2016. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja!Nekem az orvos annyival elintézte hogy valakinek okoz panaszt valakinek meg nem.Pisilni már én sem merek menni.Kész kínlódás.
2016. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonymus950 válasza:

Nekem juni 15-én raktak fel vesekovek miatt.

Nekem a holyagkateter kellemetlenebb volt.

A felhelyezes utani egy jet napban elegge fajt amikor pisiltem (az oldalam) de egy olyan 2 het alatt beállt, azota néha erzek szuro fajdalmat a hogycsovemben ( mintha tűvel szurkalnak ) de kibirhato.

2016. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonymus950 válasza:
Ja 21\F vagyok.
2016. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, ne haragudjatok! Ksoznoa válaszotokat! Nagyon sajnállak Titeket! Hihetetlen, hogy a hólyagkatéter kellemetlenebb volt! Tényleg!

Közben hogy vagytok? Mi van a katéterrel? N

2016. szept. 25. 14:07
 8/13 A kérdező kommentje:

Szóval köszönöm! Elír a telefon néha!

Közben megszületett a kisfiúnk 3 hete, és múlt héten elmentem az urológiára, mert a panaszok enyhültek szülés után, de utána visszajöttek. A röntgenen kiderült, hogy kicsúszott a katéter a vesémből, és fél úton van lefelé. Holnap reggel katéter cserém lesz, de jobban félek, mint a szüléstől!!!

2016. szept. 25. 14:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is ugyanígy szúrt, felülfertőződött a húgycső! Nekem pospikrémmel kellett kennem, viccen kívül, főorvos úr ajánlotta, és teljesen elmúltak a panaszok a végén! Pedig hidd el, volt, hogy úgy mentem, mintha tököm lenne, nem tudtam a lábam összezárni! Illetve még akkor szúrt, amikor kipisiltem kb 1 hónapja egy kis 3 mmes követ!
2016. szept. 25. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!1#-gyok.4 hete,hosszas gondolkozás után az orvosom kivette a dupla j-t.Rá egy órára ki is pisiltem a 3 mm-es kövemet.Miután megszabadultam mindentől megszűntek a fertőzések is :) Még érzékeny a vesém és a vezetékem de gondolom ez normális még egy darabig.Sokáig kínlódtam ezzel a vacak kővel. Örülök hogy jól vagy és jó babázást és jó egészséget kívánok nektek!Remélem a szülés nem volt vészes és hamar túl estetek rajta :)
2016. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!