Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában ha eszek, akkor...

Mostanában ha eszek, akkor elfáradok aközben, miért?

Figyelt kérdés

Pár hét óta fáj a hasam.. sőt inkább a gyomrom. Hányingerem volt sokszor.. lefogytam, alig tudtam enni, pedig mindig is össze tudtam enni mindent.

Voltam dokinál, bent is voltam egy napot kórházban vizsgálaton.. az ultrahang negatív.. viszont azt mondta rá hogy ez valószínűleg reflux lehet. Adott rá Venter granulátumot(napi4) és omeprazol-t(reggel 1). Ezeket 4 hétig kell szednem.. aztán vissza kontrollra. érzem hogy hatnak, mert sokkal jobbnak érzem. De evés közben elfáradok és nehezen tudom akkor legyűrni, pedig nagyon éhes vagyok.

Biztos ez reflux? (Vagy gyomorfekély kialakulása)

17/L



2019. máj. 20. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Írod, hogy "pedig mindig is össze tudtam enni mindent." Na ez a baj. Ezen változtass. Javaslom a Gasthonax gyógygomba készítmény. Csodát tett a gyomrommal és a beleimmel.
2019. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportolsz ganulsz dolgozol ? Lehet hogy tul terhelt vagy a kevés vagy rossz minőségü alvástol is lehet. A Vizbevitelre fektess nagyobb hangsulyt napi 8 pohar igy könnyebb bevinni. Meg gyakrabban kellenne enned ha teheted es reggel 10 orakor delbe 4 kor 6 kor. Az is lehet h keveset mozogsz pl ha igy van egy jo seta vagy vmit találj ki. Vervetel sem lenne rossz dolog h nincs e valamilyen vitamin vagy másegyéb hiányod pl vas. Remélem tudtam segitteni .
2019. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálok akkor többet mozogni. És többet inni, bár biztos hogy részben pszichés is lehet ez az egész.

Vérvétel volt. Minden tökéletes volt ott is.

11-én megyek kontrollra, akkor maximum a széklet mintáról még mondanak valamit.

2019. máj. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!