Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Béta blokkoló (Nebivovol),...

Béta blokkoló (Nebivovol), hosszú távon tényleg árthat is? Okozhat szédülést, gyengeséget? Több éves használat után hagyta már el valaki?

Figyelt kérdés
Aki szed ilyen gyógyszert milyen gyakran jár kontrollra,és hogyan vizsgálják?
2019. máj. 21. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A nebivolol hosszú távon sem árt, sőt általában veszélyesebb abbahagyni, mint szedni. Nyilván ha mellékhatás van, akkor el kell hagyni.
2019. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve szedem. Én is próbálkozom elhagyni mert 37 éves vagyok és Covercard plust is szedek magas vernyomásra és nem akarok egyre több gyógyszert szedni. Amúgy erről a gyógyszerről csak jókat hallani. Szabályozza a szív pumpaerejét, beállítja a pulzust, csökkenti a vérnyomást és a kardiológus azt mondta a szívizom vastagodást is vissza tudja esetlegesen fordítani.
2019. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!