Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért baj az ha egy kicsit...

Miért baj az ha egy kicsit igénytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Több napig nem fürdök,és már 1 éve nem mostam fogat.
2019. máj. 29. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés?


A több napig nem fürdés csak akkor baj, ha büdös is vagy és emberek közé szeretnél menni, egyébként a te dolgod. Persze ha egyedül laksz. Ha másokkal együtt, akkor fürödj meg, ha büdös vagy.


A fogmosás más, hacsak nincsenek szuper jó fogaid vagy nagyon fogbarát étrended, akkor hosszú távon rosszul fogsz járni.

2019. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó szórakozást majd a fogorvosnál.
2019. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit? Ba.zdmeg, ne kicsit...
2019. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez retkes, nem kicsit igénytelen. Nálam a kicsit igénytelen az aki kertimunka után elfelejt körömkefét használni, vagy nem takarítja le a napok óta saras cipőjét.

Képzelem milyen lehet a lehelete egy ilyen embernek.

2019. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól felfordult a gyomrom, hogy elolvastam.

Szerintem kamu kérdés.

2019. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu
2019. máj. 29. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Mosakszol minden nap?
2019. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt igen.
2019. máj. 29. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A fák hány fokos szögben hajolnak el az út mentén, mikor végigsétálsz valamerre?

Elájulnék attól a szagtól, amit egy éve mosatlan száj áraszt.

Te biztos nem érzed, meg esetleg a közeledben élők is megszokták, de irtózatos lehet a közeledben lenni.


Miért jó ez neked? Szétrohad a szád, büdös vagy, húzódoznak előled az emberek, betegségeket kaphatsz, a fogdoki imádkozik, hogy elvigye az agyérgörcs, mielőtt ismét meglátogatod... csupa móka lehet.

2019. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert rontja a közérzeted, a kedved és másokat is mérgezel nem csak a szagoddal, hanem a negatívitásoddal.

Másrészt összefügg azzal, hogy rettenetesen lusta vagy.


Tudod mennyibe kerül a fogpótlás? Rámegy a gatyád is! Vagy fogatlanul akarsz élni?


Mielőbb változtass, egy fogkefe, fogrém és szappan nem kerül sokba! Vedd meg őket ma és hajrá! Ha hozzászoksz, nem fogod érteni, hogy hogyan bírtál koszosan élni.

2019. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!