Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor beköszönt a tavasz...

Mikor beköszönt a tavasz nagyon sokat romlik a közérzetem, a padló alatt van ilyenkor és nagyon rosszul érzem magam ilyenkor, szedek vitaminokat amik kicsit segitenek de nem annyit amennyit kéne, milyen tippet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérem segitsen valaki,orvoshoz ezzel nem megyek el mert az szerintem nem tudna sokat segiteni.
2019. ápr. 7. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak tavaszi fáradság. Sportolj a szabad levegőn, járj el sétálni.
2019. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél többet legyél kint a szabadban. Szedj vitamint, illete egyél sok idény gyümölcsöt és zöldséget. Ne egyél túl gyomor terhelő ételeket. Könnyebb levesek rakott-sult-parolt zöldségek és ez legyen színes ☺️ egy az hogy így jól is néz ki a másik hogy nagyon egészséges , fel dobja a kedved.
2019. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halgass vagy olvass meséket. Nem baj ha felnőtt vagy. Nekem nagyon sokat segít.
2019. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!