Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz lehet a gond?

Stressz lehet a gond?

Figyelt kérdés

3 hete nagyon elkezdett szúrni a szívem ( bal mellem alatt ) 7 napig szenvedtem sajnos nem kaptam időpontot szívultrahangra így bementem a sűrgösségire mivel nagyon szúrt egész nap, vérvétel, ekg röntgen minden volt semmit nem találtak hála istennek !

erre rá 4 napra elmúlt teljesen..

ma pedig munkába újra kezdte és azóta folyamatosan szúr főleg ha mozgok . mi lehet ez ? most már nagyon aggódom. a szívem vagy a tüdőm ez ?

kérjek szívultrahangra időpontot vagy mit csináljak ? esetleg stressz? most lesz államvizsgám mellette 35 órába dolgozom de nem érzem hogy rástresszelnék.


2019. máj. 30. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pánikrohamod volt. Igen a stressztől van.
2019. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szúró érzés általában stresszes tünet, igyál citromfű teát és sétálj sokat a szabadban, most olyan szép zöld minden, nyugtat.
2019. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

HA minden vizsgálat eredménye jó, akkor pszichés eredetű, a stresszes életviteled okozza.

A vérképed is jó?



Legjobb lenne a stresszes helyzeteket kerülni, de ha nem teheted, akkor szedjél Magnéziumot és B6-ot, ezek vény nélkül kaphatók és szerepük van a szívritmus szabályozásában.

És 1-2 nap környezetváltozás is jót tenne, kikapcsolódás a szabad levegőn, túrázás. Mindezeket tapasztalatból írom. Jó egészséget kívánok neked!

2019. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vettek vért is igen, minden rendben volt :)

köszönöm szépen megfogadom a tanácsokat !

2019. máj. 31. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!