Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomás magas...

Alacsony vérnyomás magas pulzussal?

Figyelt kérdés

Vérnyomás: 102/79

Pulzus: 117/min

Állítólag kardiológiai ok nem áll a háttérben

Akkor miért ilyen magas a pulzusom? (volt mikor 135/min-t mértek)

És mit tegyek alacsony vérnyomás ellen?



2019. jún. 1. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem hogy erről a kardiológusról hallottam egy két dolgot....

Érdemes lenne másik kardiológushoz fordulni?

16/l

176 cm

51 kg

2019. jún. 1. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Példa: egy 176 cm magas nő ideális testsúlya 70 kg körül van.

Nem a sziveddel van baj, egyenlőre, hanem az agyaddal. Csont és bőr lehetsz ezekkel a méretekkel.

2019. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezzel küzdök mint te! 31 éves vagyok és nincs szivritmus zavarom, semmi! Ezt ugy hivják belső szorongás, évek óta küzdök vele, de időközönként előjön! Olyankor hirtelen rosszulléteim is vannak, ilyen pánikroham szerűség, hirtelen lever a víz, elkezd remegni kezem lábam és mindjárt elájulok érzésem van, szörnyen ijesztő de már elég jól kezelem! Amit tudsz tenni, az a rendszeres étkezés, mozgás és rengeteg víz ivás! Ami ront rajt a kávé és a cigaretta! Orvoshoz akkor menj ha tényleg annyira rontja már az életviteled! Mert akkor lehet jobb egy alapos kivizsgálás, de ha ugy jelentkezik csak hogy időközönként mint nálam akkor ez semmi más mint a stressz, szorongás, akár tudat alatt, sajnos vannak ilyen tipusu emberek!
2019. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden naposak a rosszullétek. Ájulás is előfordult nem egyszer.
2019. jún. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!