Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy miután...

Mitől lehet az, hogy miután kijövök fürdés/zuhanyzás után a kádból, akkor ilyen kis piros pontok vannak mindenhol a hasamon és a hátamon, és rettenetesen viszketnek?

Figyelt kérdés
És miútán kijöttem ez kb 10 percig tart max 15. Ja és mindegy hogy sima vízzel vagy valami habbal fürdök. Mindenhogy rajtam vannak. Ez kb pár hónapja tart.

2019. jún. 6. 20:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet tényleg nagyon kemény lehet a víz,mert a bojlerünk kb 20 éves Hajdu.. De kb már 3 éve itt lakunk,akkor miért csak most lettem érzékeny rá?
2019. jún. 11. 00:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tartályos bojler, azokat ki szokták vízkővezni időnként. Egyébként változik az ember idővel. Érzékenyebb lett a bőröd talán.
2019. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja egyébként bármi oka lehet. Változó kór, megváltozott életvitel, akár egy betegség is állhat mögötte, gyógyszerek mellékhatása ... Egyébként ismerek másokat is ezzel a problémával, van akinek évtizedek óta fenn áll. Néha én is tapasztalom magamon.
2019. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek.
2019. jún. 13. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!