Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extrém másnaposság?

Extrém másnaposság?

Figyelt kérdés
Nem gyakran iszom, pont ezért is. Volt rá példa azért nem is egyszer hogy nagyon berugtam.(nem kepszakadas) viszont mindig olyan szemét másnapos vagyok hogy hihetetlen. Émelygés, hányinger, rossz kozerzet, sápadtsag stb. Valakinek valami tipp hogy ez miért van? Esetleg valami praktika ivás előtt után ami használ.?
2019. jún. 8. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a barátaim közt egy ilyen sincs. Én kB az ágyat alig tudom elhagyni nekik meg minden oké másnap maximum egy pici rossz kozerzet.
2019. jún. 8. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd jönnek az okosok, hogy “a f_sznak iszol, ha nem bírod”


Egyébként szerintem nincs semmi praktika, az adott napit túl kell élni és ennyi.

2019. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hányingert enyhíti a b6 vitamin és a gyömbér. Jó hatású lehet még a hidegzuhany.
2019. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ha bírja az ember ha nem, úgy is belefut az életbe ilyenekbe.

Köszönöm szépen, majd ha egyszer úgy alakul ki próbálom

2019. jún. 10. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. A baráti társaságomban van olyan, aki kétszer annyit megivott, mint én és semmi baja másnap. Én fele annyitól a poklok poklát tudom megélni.

Az én "trükköm" ilyenkor a sok-sok-sok ásványvíz, ha már egy kicsit jobb és hajlandó vagyok felkelni akkor valami étel. Leves, vajaskenyér és ilyen egyszerű ételek, amik sósak. Igen, sósak. Sokan mondják, hogy az édes a legjobb, de nekem pont, hogy még nagyobb rosszullétet okoz.

Ezen kívül a macskajajos hasfájás/hasmenésen kívül ha hasogat a fejem én még be szoktam venni egy fájdalomcsillapítót. Sokan mondják, hogy minek, úgyse használ, de én áldom annak a nevét, aki kitalálta azt a gyógyszert, mindig elmulasztotta a fejlüktetésem.

2019. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ezeket szoktam én is. Bár van mikor másnap egyáltalán nem tudok enni, csak vizet inni. Nem tudom ez miért van.
2019. jún. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!