Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elttört/megrepedt a bordám 2...

Elttört/megrepedt a bordám 2 hónapja, most újra szörnyen fáj azon a területen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Konkrétan a mellem alatt és attól kezdve oldalra érzem ugyanazt a fájdalmat mint amikor eltört vagy megrepedt. Röntgen nem készült, a háziorvos feleslegesnek tartotta, szüleimet sem igazán hatotta meg, egyedül meg fájós oldalra nem akartam beutazni a városba megnézetni... :/ Egyébként nem érte semmk fizikai ráhatás, viszont tényleg kellemetlen a fájdalom. Mindenképp nézessem meg? Háziorvoshoz forduljak?
2019. jún. 9. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:

*eltört

Bocsi a hibáért. :D

2019. jún. 9. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu... Nincs olyan háziorvos amelyik törött bordával nem küld azonnal röntgenre.
2019. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kamu. :D

Faluhelyen ez így megy ezekszerint. Tisztáztuk, hogy légzési nehézségem nincs, sem biztosításom, majd arra utalt, hogy így tulajdonképpen felesleges lenne elmennem, mert nem tudnak ezzel semmit sem csinálni, fájni fog négy hétig, kíméljem magamat.

2019. jún. 9. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Autóbalesetem volt több éve mellkasi zúzodásaim voltak törés nem volt!

Több éve történt kb másfél évig küzdöttem a fájdalommal és mind a mai napig vissza-vissza tér az a fájdalom például 1 mozgalmasabb nap után, vagy időjárás változás miatt!

Nem tudtak vele mit kezdeni!

2019. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző!

De azért azzal nem veszítesz, hogy ha inkább mégegyszer megnézheted ha erősödött a fájdalom!

2019. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!