Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett ez? Tegnap nagyon...

Mi lehetett ez? Tegnap nagyon rossz lett a közérzetem. Teljesen elhomájosult a tudatom, legszívesebben lefeküdtem volna az utca közepén. Féltem, hogy elájulok.

Figyelt kérdés
Egy idős rokonomat látogattam meg. Nagyon meleg volt és csak keveset ebédeltem mert nem volt ilyen hőségben étvágyam. De volt nálam puffasztott búzaszelet, abból ettem párat, de nem lettem jobban bár éhes nem voltam. De olyasmi volt mintha leesett volna a vércukrom. Hazaérve megmértem. 5.1 volt. Normális. Evés után mégis valamennyivel jobban lettem. Nagyon beteg a rokonom és felzaklatott az állapota és elkeserített. már visszafordíthatatlan. A szívével vannak gondok. Kb.bármikor meghalhat. Szörnyű volt ezt látni és tehetetlennek érezni magam. Plusz az is elkeserített, hogy ez vár talán mindenkire, ez az élet vége. Mikor hazaértem egész este a sírás kerülgetett. Mit gondoltok mi volt ez? Pánik roham? Vagy forduljak orvoshoz?
2019. jún. 10. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lement a vércukrod
2019. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5.1 volt!!! Megmértem. Még alacsony sem volt!
2019. jún. 10. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor hazaertel akkor merted meg nem akkor amikor utkozben lement!!
2019. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mitől ment volna fel? Nem ettem/ittam semmit. Ráadásul pont ugyan olyan rosszul voltam otthon is. Ez a válasz nem volt hasznos!
2019. jún. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!