Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bujkálok az emberek elől és...

Bujkálok az emberek elől és mindent megtervezek, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ez mióta az eszemet tudom így van, nem tudom mi válthatta ki de a lényeg hogy amikor kikerülök az utcára fényes nappal, amikor sok ember van kint, akkor úgy érzem egy játékban vagyok, ahol a feladat hogy a lehető legkevesebb ember mellett keljen elmenjek.

Amikor elmegy mellettem valaki az utcán, valami nagyon furcsa érzés jár át, mintha megcsapná az aurája az enyémet. Ebből fakadhat hogy bujkálok, de a gyökerét nem értem. A másik ami szintén ehhez köthető hogy amikor mennem kell a-ból b-be be alaposan megfigyelem hogy merre mozog a legkisebb forgalom hogy később ha arra van dolgom tudjam, de van hogy ennél sokkal messzebbre megyek.

Ez az egész állapot megszűnik ha egy barát is mellettem van,de akadnak olyan időszakok is amikor csak úgy simán egyedül képes vagyok sétálgatni mindenféle paranoid gondolat nélkül, bár sajnos ez ritka. Dolgozni autóval járok, az autóm egy jó kis burok körém, elvisz akárhova és senkivel sem kell "érintkezzek", de hát nem engedhetem meg magamnak hogy mindenhova autóval járjak. Ha valaki tud valami okosat hozzá szólni akkor kérem tegye.



2014. júl. 22. 00:49
 1/1 anonim válasza:
Velem is hasonló dolgok történnek a szociofóbiám miatt lehet, hogy nálad is valami ilyesmi lehet a gond.
2014. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!