Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ment fel így a pulzusom?...

Miért ment fel így a pulzusom? Fogjam a melegre?

Figyelt kérdés
Nyugalmi helyzetben 100 felett volt. Napi szinten vezetek, az autóban van klíma is, tegnap elindulás után nem sokkal éreztem valamit, ami az esti mérésig (és még tovább) kitartott. Máskor semmi bajom nem szokott lenni.

2019. jún. 12. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a meleg is. Ha nem mindig ilyen, csak kivételes alkalom volt, akkor valószínűleg az. Mérd majd meg máskor is. Igyál több folyadékot ebben a melegben, mint egyébként szoktál.
2019. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én azt olvastam hogy venni kell 200-at kivonni az életkorodat és amennyit kapsz addig felmehet a pulzusod anélkül hogy baj lenne (persze lehet közben baj is de egy egészséges embernek is felmehet addig)
2019. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kette svagyok nem tudom miért kell lepontozni nem légből kaptam a dolgot


[link]



Habár 200-at írtam 220 helyett, én sokkallom , de átlagban nekem is 90 fölötti, és nem vagyok sem beteg sem semmi, meg fiatal is vagyok (20 éves)

2019. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma reggel én is iszonyat rosszul lettem, 151 lett a pulzusom, meg elkapott a hányinger, aztán amilyen gyorsan jött el is múlt. Én is a melegre fogom, mert semmit nem csináltam másképp mint amit amúgy minden nap.
2019. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább alacsonyabb ilyen melegben.
2019. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es

Hát qrvára nem arról szól az a képlet ám, hogy 12 óráig 180-as pulzussal korzózzunk. Főleg, ha nem is csúcsterhelés miatt van, hanem ülve.

2019. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A webbeteg nem is megbízható oldal. Csak meg kell nézni milyen reklámok vannak az oldalon. Semmi köze az egészséghez.
2019. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!