Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mitől van állandó nyálka a torkomban mi okozhatja a torokköszörülést is? Mi lehet ez reflux?

ápr. 21. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok

Allergia

Vashiany

Fertozes

Egyeb

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont ápr. 21. 16:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Milyen egyéb az mit takar ?

# 2/10Időpont ápr. 21. 16:41 Privát üzenet
Azt orvos tudja megmondani...

# 3/10Időpont ápr. 21. 16:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Màr voltam egy pár orvosnál nemrég volt vérvételem is refluxom van meg poratka por allergiám szedek rá gyogyszert de nem mulik el akkor mi okozza ?

# 4/10Időpont ápr. 21. 16:52 Privát üzenet

Akkor ezt megint csak az orvos tudja.

Gasztroenterologus, ful-orr gegeszet, allergologia egyuttesen tud valaszt adni.

# 5/10Időpont ápr. 21. 17:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem a tüdőről van ?

# 6/10Időpont ápr. 21. 17:09 Privát üzenet

Ha megfaztal korabban, lehet...

Ugyeletre elszaladsz, kiderul...

# 7/10Időpont ápr. 21. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De két hete volt vérképem és két hete voltam magán tüdőgyógyásznál is akkor ?

# 8/10Időpont ápr. 21. 17:22 Privát üzenet
Savlekötőt szedsz?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont ápr. 21. 19:29 Privát üzenet
nekem attól múlt el, hogy elhagytam a tejtermékeket. nem mutattak ki tejallergiát, csak hallottam, hogy ettől lehet és kipróbáltam.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 21. 19:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állandó panaszom a torokköszörülés mi okozhatja? Refluxom is van meg poratka allergiám is szedek rá gyógyszert de a panasz ugyanugy megvan ez a tünet mostmár mindig fent fog állni?
Mi okoz állandó torokköszörülést reggel és este is a reflux és allergia?
Állandó panaszom a torokköszörülés reggel inkább okoz panaszt és estére reflux okozhatja meg refluxom is van és allergiám is poratka?
Voltam magán tüdőgyógyásznál és aztmondta azert van az államdó torok köszörülés meg nyálka meg köhögés mert a nyálkahártya állandó gyuladásba van az allergiám miatt mit...
Pár napja folyamatosan köhögök, nem tudok aludni, rendesen tenni a dolgaim, állandó köhögési ingerem van, pedig van gyógyszerem, mit tegyek?
A barnázás tulajdonképpen barna színű vérzés csak pár csöpp, vagy olyan mint sima folyás csak sötéttebb? A termékeny tojcsis nyálka az állandó pé alatt (előtt)?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!