Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki mit csinál ebben a kutya...

Ki mit csinál ebben a kutya melegben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Készítem elő az alapanyagokat az esti főzéshez, mosom a bográcsot, készitem a fát... közben pedig hideg söröcskével locsolgatom a májamat.
2019. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor a kisbabam alszik addig en csinalom a tennivalom,fozes,mosas,takaritas... Ha felebred akkor meg etetem es jatszom vele amig el nem alszik. Attol mert meleg van nem all meg a Fold,bent a hazban el lehet lenni.
2019. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Többnyire szenvedek, persze csinálom a szokásos dolgaim és próbálom enyhíteni a meleget. Sok folyadék, mosakodás, fürdés, ventillátor...
2019. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jókat írtok. Én is főzőcskézek egy pici panellakás konyhának nem nevezhető 2 m2-es fülképjében és közben sóvárogva azokra gondoltam, akik megtehetik, hogy a Balcsiban fürödjenek, na de látom, hogy azért vannak itt olyanok is, akik keményen dolgozgatnak, főzőcskéznek, babáznak...otthon. Megnyugodtam. :-))
2019. jún. 15. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk egész nap csak fekszik.
2019. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiöltöm jó hosszúra a nyelvem és lihegek.
2019. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Flakkaiskiller válasza:
Dolgozom a megélhetésért mint mindig napi 12 órát minden nap kivéve a vasárnapot
2019. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tanulok a vizsgákra.
2019. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
eddig államvizsgára készültem, most varrogatok. nyitott ablak, ventilátor mellett :D
2019. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim szomszédjában az iős bácsi annak idején azt mondta az ilyen időre, hogy B betűs napok vannak. Nem lehet mást csinálni, mint BBBaszni, vagy BBBort fejteni.
2019. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!