Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó hányinger, fáradtság?

Állandó hányinger, fáradtság?

Figyelt kérdés

Miert lehet allandoan hanyingerem?

Csinaltattam verkepet, tokeletes.

Folyton faradt vagyok, pedig nem csinalok semmi megterhelot.

Egeszsegesen etkezem, mindennap eszek gyumolcsot, zoldseget, 2-3 liter vizet fogyasztok minden nap. Biciklivel jarok dolgozni. 6-7 órákat alszom. Reggel nem tudok felkelni, almos vagyok, faradt, sokszor emiatt is emelygek, szedulok, de ez atmegy rajtam.

Nincs vashianyom, nem vagyok verszegeny.


Lassan semmi eletem nincs az allando rosszulletek miatt.

Gyenge vagyok.


2019. jún. 17. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben ?
2019. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, korhazban is mertek, illetve a haziorvosom is.

Neha en is megmerem otthon, de normal... meg akkor is amikor epp hanyingerem van es emelygek.

Ha szedulok is, akkor alacsony, de ahhoz nagyon rosszul kell lennem.

2019. jún. 17. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyelési problémák, gombóc a torok alatt, Ébredés utáni nyelőcső égés, hányástól való félelem, stb. Ha ezek a tünetek néha néha jelentkeznek, ez lehet egy nyelőcső tasak vagy gyomorszáj sérv. A tasakban maradó ételmaradványok ott bomlanak el, és néha ez a romlott ételkutyulék becseppen a gyomorba. Amit mások egészséges ételnek tartanak, az koránt sem annyira egészséges!

Nekem diagnosztizált gyomorszájsérvem van, és jót tesz a mézes pálinka. Kúraszerűen, esténként lefekvés előtt egy kicsi kis kortyot a számban alaposan megforgatva nyelem le.

2019. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

12:26-os válaszoló:


Nekem nincsenek ilyen tüneteim.

Csupán fáradékony vagyok, gyengének érzem magam és gyakran van hányingerem.


Még beteg sem vagyok soha.

2019. jún. 17. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked még soha nem ment cigányútra az étel? Ha ilyen nagyon egészséges vagy, akkor miért teszel fel kérdést?
2019. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nyeltem már félre, de te nem erről írtál :)
2019. jún. 18. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki fel sem fogja hogy neki mien tünetei vannak, mert azt hiszi hogy az természetes. Ez általában a táplálkozási szokásokkal kapcsolatos. Mert sokan azt hiszik, hogy Ők egészségesen táplálkoznak. Tömegek teszik tönkre magukat ...
2019. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!