Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hete hörghurutom lett,...

Doppika kérdése:

Két hete hörghurutom lett, antibiotikum kúra is megvolt, a köhögésem már úgy-ahogy alábbhagyott, de még mindig tiszta takony vagyok. Ha beszélek is hallani, és sokszor be is dugul az orrom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pont két hete hörghurutom lett, jó sok köhögéssel és sok sok, elnézést, takonnyal. Túl vagyok már egy 5 napos antibiotikum kúrán 3 napja, de még mindig nem múlt el teljesen. A doki 2 napja felírt napi 3x1 Coldrexet még és Libexint. A köhögésem alábbhagyott, de még mindig tiszta takony vagyok, a beszédemen is lehet hallani. Sokszor el is dugul az orrom. Mi ez, hogy még mindig nem múlik el?
2019. jún. 20. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima gyengeség. Majd elmulik.
2019. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem igazad van, mert már kezdek parázni.
2019. jún. 20. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hörghuruttal kezdődött, akkor feleslegesen idegeskedsz. Leterített a fenébe, az antibiotikum is gyengíthetett, azonban mindenképp szükséges volt. A coldrex pár nap alatt helyre fogja hozni. Immunerősítésre a továbbiakban fokozottan figyelj oda. Minden nap főtt étel változatosan plusz nem ártana multivitamint szedni, és én nagyon ajánlom a grapefruit cseppet. Nekem tökéletes.
2019. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. jún. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!