Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Ez egy elég összetett...

SOS! Ez egy elég összetett kérdés, nagyon meg vagyok ijedve, pls help?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy egy ideje nem igazán gyógyulnak a sebeim. Sőt. Van ami már több mint fél éve ugyan úgy van. Nem fáj, meg semmi, csak ott van. A többi is általában lassan gyógyul, ha bőrápolóval kenem akkor 1-2 nappal előbb talán. És nem tudom miért gyógyulnak ilyen lassan, elméletileg nem vagyok cukorbeteg. Igaz keringési problémáim születésem óta vannak, de nem tudom okozhat e ez ilyet.

---------------------------------

Illetve a másik kérdés, hogy már elég sok ideje mindig valahol ott hátul az orrnyálkahártyámból ilyen sűrű, sárgás takonyváladék csorog a torkomra, és mindig kiköpöm, de mindig újratermelődik.

Most kaptam antibiotikumot mert begyulladt a mandulám, és bár a mandulám jól van, de az antibiot már 5 napja szedem és ez a takonyfolyás nem igazán szűnik meg, pedig azt hittem, hogy ki fogja ölni azt is, és nem tudom, hogy mi lehet ez. :S

Olvastam arról, hogy mindkettő lehet a rák tünete, és a családomban nem is egy ember van akinek volt, és félek, hogy én is az vagyok, és nem akarok fiatalon meghalni. :'(



2013. aug. 22. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha keringési problémád van, akkor attól leht a nehéz sebgyógyulás, nem tudom miért gondolsz rákra? Menj el a sebészetre a nem gyógyuló sebeiddel, hátha tudnak rá megoldást.

A hátsó garatcsorgás is ezerféle dolog okozhatja, krónikus arcüreggyulladástól az allergiáig, nem tudom hol olvastad, hogy ez ráktól lenne. Ezzel pedig ha nem múlik 2 hét után sem, menj el a gégészetre, kapsz rá megfelelő gyógyszert, orrcseppet.

2013. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áh... kicsit parás vagyon őszintén szólva, ezért sokszor a legrosszabb verziók jutnak az eszembe. A sebekkel kapcsolatban igazad lehet, egyébként nincs velük baj 1-2 kivételével, csak nagyon lassan gyógyulnak, főleg a lábamon.

Az arcomat meg mindenképpen megnézetem. :(

2013. aug. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!