Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idestova 20 éve vagyok erdész,...

Idestova 20 éve vagyok erdész, ha soha életemben nem volt kullancsom akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
Nem kedvelnek úgy néz ki.
2019. jún. 29. 19:32
 1/6 zsofimágus ***** válasza:
Ezt sosem lehet tudni, hogy lesz e vagy nem
2019. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Ha zárt munkaruhát visel az erdész és nem jellemző az erdőre a magas aljnövényzet, ritka hogy kullancs kerüljön bele. Hiába tölt másokhoz képest több időt a természetben, egy laza és rövid ruházatú kiránduló nagyobb eséllyel szedi össze őket.
2019. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni, bármikor összeszedhetsz egyet.

Régebben én rendszeresen kirándultam, túráztam, de sosem volt bennem kullancs. A bőrömön egyszer láttam egyet (nem fúródott be), ami azért érdekes, mert az volt az első és utolsó alkalom, amikor a túra kezdetén befújtam magam kullancs riasztóval...

Engem amúgy a szúnyogok sem kedvelnek, a vércsoportom A negatív. Hogy lehet-e összefüggés, nem tudom, de élek a gyanúval, hogy igen. Ezt támasztja alá az is, hogy egy eső utáni lovastúrán a hegyekben felhőkben szálltak fel a szúnyogok. A húgom összeszámolt magán kb. 120 csípést, amikor visszaérkeztünk, rajtam meg alig volt egy-két pici.

2019. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg derékig zárt a ruházatod. Nem lehet tudni, hogy a jövőben mi lesz? Van esélye, hogy beléd megy.
2019. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ruha azért hülyeség mert a többi kollégának hetente van kullancsa.
2019. jún. 30. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy egyszerűen nem szeretik a véredet (ahogy az én esetemben).
2019. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!