Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétfőn vettem észre, hogy...

Hétfőn vettem észre, hogy kullancsom van. Még aznap kiszedettem. Nagyon kicsi volt még így valamikor aznap vagy előző nap kerülhetett belém.4 napja már, hogy ki lett szedve de van egy pár mm-es nyoma ami viszket. Esetleg kell valamitől félnem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyála irritálja a bőrödet. Ha nem lesz nagyobb gyulladás és körülötte fehér kör, majd ujabb gyulladt kör, akkor semmi gond nem lesz.
2015. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
természetesen nem attól kell félned, hogy esetleg a szájszerve benned maradt, hanem, hogy mivel fertőzött meg. Ha lesznek fura tüneteid életed során bármikor, amiről nem tudják micsoda, akkor gondolj vissza erre az esetre. jó egészséget
2015. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem három hete csípett meg egy kullancs, és még mindig látszik a marás helye, egy nagyon halvány 2 mm-es piros pötty, közepén egy fekete ponttal. Ha nem lesz nagyobb, és nem lesz egyéb tüneted, akkor ne aggódj.
2015. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a szájszerve bennem maradt nem félek mert orvossal szedettem ki és láttam hogy egészben jött ki. De hála az égnek akkor valószínűleg semmi baj. Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 3. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!