Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 1-1,5 liter szénsavas...

Napi 1-1,5 liter szénsavas üdítő árthat? SOS!

Figyelt kérdés

Naponta 1, 1,5 liter szénsavas üdítőt iszok meg. Hallottam, hogy lehet kapni vízmérgezést, ahogy olvasom az interneten itt a gyakorikérdések oldalán, nagyon bepánikoltam, hogy lehet-e valami bajom netán.

21 éves vagyok, fiú, 83 kg. Máma ezt ettem: reggel kakaó, ebéd gulyás, és cukkinit ettem. 14:00-kor megittam 3 pohárral üdítőt, nem ittam sokat délig, csak délután, mert kezdett szédülni a fejem.


Hallottam, hogy lehet kapni netán vízmérgezést, akkor nagyon bepánikoltam mikor ezt olvastam. Nem mozogtam nappal sokat, csak ültem. Nagyon félek, hogy lehet valami bajom ettől. Amit a neten olvastam az tisztára megijesztet, megijedtem.


Lehet valami bajom? Rettenetesen félek. Pánikba vagyok esve. Kérlek segítsetek.


2019. júl. 5. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne ezen az oldalon tájékozódj. Ha bele lehetne halni ebbe, akkor már elég sok embert meghalt volna ettől...
2019. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mihago ***** válasza:
33%
Hát te jó egyszerű gyerek lehetsz. "Máma". A pityóka virágzik mán?
2019. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22:31: Csak tudod nagyon bepánikoltam, félek.
2019. júl. 5. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi van Máma? Valami front? Ma már a sokadik olyan kérdés amitől fogom a fejem. Kérlek, mond hogy viccből írtad.

Az ugye megvan, hogy az emberi test ~60% víz? Illetve ugye az is meg van, hogy mennyi lenne az ajánlott vízbevitel? Na, te még azt sem érted el

2019. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22:33 nem viccből írtam. Bepánikoltam, mert félek.
2019. júl. 5. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapsz vízmérgezést, ha egyszerre megiszol négy liter vizet. Ennyi lénél csak az káros, amennyi cukrot megiszol vele.
2019. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben ez egyátalán nem sok .
2019. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy 21 éves vagy? Így és ilyet írni még egy 8 évestől is gyenge lenne! Szerintem te nagyon unatkozol!
2019. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!