Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Málna szörpöt inni naponta az jó?

Málna szörpöt inni naponta az jó?

Figyelt kérdés

Úgy értve mindenki jön az üdítővel és az nem jó meg egészségtelen, amit én is támogatok, persze mit meg nem tennék sokszor egy hideg cappyért és egy jeges cola-÷rt, de hát igen, nem valami egészségesek. A napi 3l folyadék bevitelt be szeretném vezetni amit az elmúlt 4-5 napban kínkeservesen próbáltam megcsinálni de akármennyire is szeretem a hideg és tiszta vizet valahogy mégse sikerűlt. Viszont most vettem egy sima boltban vásárolt egyszerű málnaszörpöt. Szerintetek, ha felhigítok 2× 1,5l vizet málnaszörppel, az úgy jó? Nem túl cukros meg hasonlók? Nem olyan mintha üdítőt innék?

Neharagudjatok ha a kérdésem butácskának hangzik, de nem vagyok tájékozódva sajnos:/



2018. nov. 30. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Kb. olyan, mintha üdítőt innál. Persze függ a hígítástól. Minden terméken rajta van a cukortartalom, érdemes tanulmányozni és számolgatni egy kicsit. Akkor láthatod hogy mennyi cukrot viszel be. Három liternél ez elég sok lehet naponta... Ez nem túl egészséges. Ásványvizet vagy natúr teákat szoktak ajánlani inkább.
2018. nov. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a cukros üdítők sokkal több curkrot tartalmaznak, mint egy így elkészített málnaszörp. De vannak cukormentes üdítők is most már, meg cukormentes, ízesített ásványvizek, azokat is érdemes kipróbálni. Meg egyébként cukormentes málnaszörpök is vannak, úgyhogy figyelj oda, hogy mit veszel meg.
2018. nov. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Az mind csak cukros lötty. Ha belefér a kalóriaadagodba, ugyanúgy ihatod, mint a többit.
2018. nov. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcstea kihűtve? Szuper gyümölcsös ízük tud lenni, nem is muszáj ízesíteni se, pláne cukorral. Van koffeinmentes is.
2018. nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a szörp amit boltban venni lehet tele van ízfokozókkal és mindenféle mesterséges aromákkal/anyagokkal, egyáltalán nem egészséges.

Amit te otthon csinálnál igazi gyümölcsből abba még cukor sem kéne mert önmagában is elég édes lenne, az valóban egészséges.

2018. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

NEM


nem mert egészségtelen, vizet igyál ha szomjas vagy

2018. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!