Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek e ennyitől terhes?

Lehetek e ennyitől terhes?

Figyelt kérdés
Nos, 18 éves lány vagyok, és szűz(nem is tervezek ezen változtatni),. Barátom sem volt még soha, most sincs. A menstruációm negyedik napján önkielégítést végeztem a fürdőkádban. Két bátyám van. Ugye nincs arra semmi esély, hogy lehetett valami a kádban? Előtte lezuhanyoztam, de nem mostam át a kádat teljesen. Nagyon stresszes vagyok, már mindent beképzelek magamnak. A szitkozódó hozzászólásoktól kérem tartózkodjunk. Előre is nagyon köszönöm.

2019. júl. 7. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, 0% az esely igy. Ennyi idosen en is ilyeneket kepzeltem be! Nem kell aggodnod
2019. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jesszus... mondd hogy csak trollkodsz..
2019. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 7. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem lehetesz így terhes.

VISZONT mindig megdöbbenek azon, hogy ENNYIRE tájékozatlan emberek lehetnek, akiknek a legalapvetöbb biológiai témákról sincs fogalmuk!

2019. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első, nem, nem nyugi! 18 éves, a személyije alapján felnőtt nő, és nincs tisztában a nyolcadik osztályos biológiával! Kérdező, keress egy felvilágosító könyvet/ ismeretterjesztő filmet/ keress fel egy nőgyögyászt.
2019. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lehetetlen így teherbe esni. A víz nem jó közeg.
2019. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem fogsz teherbe esni
2019. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!