Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért történt ez?

Tegnap éppen majszolgattam egy kis kekszet, ittam a kis kakaómat aztán rám mosolygott a mamám. Erre elkezdtem konkrétan fuldokolni a röhögéstől. Sírva röhögtem azon 5 percig hogy rám mosolygott a mamám. Soha nem röhögtem még ennyire. (Talán 1-2-szer fordult elő velem ilyen.) Miért történt ez? Valakivel volt már hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nevetés, röhöges, könnyezés

júl. 10. 22:23  Privát üzenet  

A válaszok
Néha velem is szokott, bár nem ilyen tök semmilyen helyzetekben. Bocs, de kicsit hülye vagy xd

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 10. 22:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kössz ezzel nem mondtál újatxd

# 2/3Időpont júl. 11. 10:55 Privát üzenet
Lehet valami beugrott neked tudalatt valami vicces emlék , és azon égtél ki

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 13. 10:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma edzés közben olyan történt velem mint ami még sosem. Össze vissza elkezdett verni a szívem és nehezen kaptam levegőt. Leultem és utána 5 perc múlva jobb lett, tudtam folytatni...
Történt már veletek olyan, hogy egy pár máodpercre elszédültetek?
Kb 2 napja érzelgős vagyok boldog dolgokra. Mi tőrtént velem?
Mi történt, hogy annyira fáj a hasam, hogy megfordulni vagy felkellni nem tudok az ágyból?
Azok akik pár év alatt elmagányosodtak, hogy történt?
Tanár fogta már meg a homlokod? Miért? Hogy történt? Leírod?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!