Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azok akik pár év alatt elmagán...

Azok akik pár év alatt elmagányosodtak, hogy történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az érdekelne, vannak e itt olyankor most, akik úgy érzik teljesen elmagányosodtak, kiestek az élet ízéből, nem mozdulnak egyedül sehova, holott régen (pár éve mondjuk) még volt társaságuk, barátaik akikkel kimozdult, akikkel rendszeresen beszélgettek.

Netán keresték a társaságukat...stb.


Hogy bírjátok az elszigetelődés érzését, és azt hogy mellőzve vagytok mondhatni teljesen?

Mennyi idősek vagytok?


2018. jún. 30. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 42/F vagyok. Előbb meghalt a feleségem egy balesetben. Aztán engem is ért egy súlyos baleset, amiből kb fél év alatt épültem fel. Mivel lélegezni is újra kellett tanulnom, nyilván nem jártam el bulizni. Épp amikor felépültem lett egy súlyos betegségem, műtétekkel, újabb lábadozással. Közben telt az idő ugye. Akiknek régebben sokat segítettem, azok most le se szarnak. Nem esik jól, de tanultam belőle. Kialakítottam magamnak egy új életstílust, egyrészt kényszerből, másrészt hogy jobban érezzem magam. Magányos lettem, viszont bölcs.
2018. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uh ez kemén. Sajnálom! És kitartást kívánok!


Ezt úgy értsem hogy már nem tudsz/akarsz bizalmi kapcsolatokat kialakítani emberekkel?(kiismerted a világot)

2018. jún. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!