Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma edzés közben olyan történt...

Ma edzés közben olyan történt velem mint ami még sosem. Össze vissza elkezdett verni a szívem és nehezen kaptam levegőt. Leultem és utána 5 perc múlva jobb lett, tudtam folytatni dr nagyon ijesztő volt. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Befejezheted addig az edzésezést, amíg a kardiológus ki nem vizsgált, és nem ártana mellette egy sportorvoshoz ellátogatnod. Ha nem akarsz szívrohamba a súly alatt maradni. És ezt vedd nagyon komolyan ezt a tanácsot.
2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Egyébként hány éves vagy és milyen edzés, mióta csinálod?
2018. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem aggódni kell, hanem ahogy előttem is mondották, egy orvosi vizsgálat kellene, hogy kizárhassátok a keringési zavarokat, pánikbetegségeket stb.
2018. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Kor, Nem, Súly, Milyen sportág nem ártana ha leirnád.. Nem kell egyből rosszra gondolni, ha elsőnek fordult elő, lehet kimerült voltál stb..

De ez így elsőre egy rövid pánikrohamnak hangzik, nekem is sport közben jött elő, és megjártam a szívemmel a Pesti kórházakat de nem találtak semmit. Össze vissza panikoltam a focipalyan, dobogott a szívem nagyon,és alig kaptam levegőt..Sajnos emiatt már 2éve abbahagytam a focit, ami kiskoromtól kezdve az életem része volt, viccen kívül mondom, a magyar válogatottba simán bekerülhettem volna..Megvan hozzá a tehetségem, és a kapcsolataim is..

Egyépként most keztesd.

2018. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó válaszoló: A pánikroham vajon elmúlik 5 perc alatt? A kérdező azt írta, hogy csak 5 percig tartott neki ez.
2019. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!