Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám abbahagyni az 1...

Hogy tudnám abbahagyni az 1 napja tartó sírást, mert már úgy néz ki a fejem hogy utcára se merek menni. (gyógytea, gyógyszer, vagy bármilyen ötlet? )

Figyelt kérdés
Történt valami, ami miatt 24 rája nem tudom abbahagyni a sírást. Már teljesen bedagadtak a szemeim, de nem tudok másra gondolni, csak a bánatomra, és csak folynak a könnyeim.
2010. júl. 10. 16:22
 1/8 anonim válasza:
Nem vagyok híve a gyógyszereknek, de a nyugtató hatásos. Vagy beszéld ki magadból, az sokat segít.
2010. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
nem ér annyit az a majom.. hidd el jön másik aki sokkal jobb lesz. :)
2010. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom kivel megosztani.... meg úgyis csak végigbőgném a beszélgetét.

Nyugtatótól elmúlik a sírás?

2010. júl. 10. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

ne sírj..

szerintem sokkot kaptál és azért sírsz egyfolytában

azért csak elapad egyszer!

nem tudom mi lehet az a nagy bánat

én szívesen meghallgatnálak..de hát nem tudom hogyan segítsek..

2010. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ildibaby válasza:
100%
feltétlen vegyél be nyugtatot mert idegőszeroppanást fogsz kapni tapasztalatból tudom hogy ilyen esetben szükséges a gyógyszer és nem elég a beszélgetés.Legfeljebb egy jó nagyot alszol!
2010. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hideg fürdő, fájdalomcsillapító (jó ez nem nyugtató, de én attól is nyugodtabb szoktam lenni). Szemedre borogatás. Legalább írd le vkinek a bajod,mert az sokkal rosszabb lenne ha magadba fojtanád,mert attól komolyan meg is lehet betegedni! Nem tudom mitől kerültél ilyen állapotba, bántott valaki, meghalt valakid? Itt a hétvége, pihenj és aludj sokat,ha hétfőre sem javulnak a tünetek keress fel egy orvost!
2010. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
(Az első) Igen a nyugtató jót tesz. Figyelj ha kell, nyugodtan nekem is megírhatod hogy mi baj. De biztos vagyok benne, hogy van valaki a környezetedben akivel beszélhetsz (a beszéd jobb, mert kiadod magadból). Én tapasztalatból tudom, végigbőgök egy beszélgetést, aztán hallgatok egy kicsit, aztán megpróbáljuk a barátaimmal megoldani a dolgot. Utána jobb a dolog. Próbálj meg valakit felhívni!
2010. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Megpróbálom ma este a nyugtatót. És reménykedem, hogy az idő is segít.

2010. júl. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!