Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől kutyorog a belem?

Mitől kutyorog a belem?

Figyelt kérdés
Általában reggelente, de van hogy nap közben is kutyorog a belem bal oldalon, olyan mint ha fing közlekedne csak hangosan. Mindig a legnagyobb csendben csinálja ezt és elég kellemetlen érzés, mint ha puffadna. Mint ha lég buborékok lennének. Az orvos se mondott rá semmit és már évek óta van ez. Mitől lehet, mit tudnék ellene tenni?

#bél #szellentés #bélrendszer #légbuborék #emésztési megbetegedés #gáz képződés
2019. júl. 14. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami felfúj. Ki kéne tapasztalni, hogy mitől alakul ki. Én pl a tejtől (laktózérzékeny vagyok), csicseriborsótól, padlizsántól, búzadarától vagyok így.
2019. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is kutyorog, morog mint ha csak a gyomrod korogna mikor éhes vagy?
2019. júl. 14. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen és nagyon gáz. De csak ha ilyeneket eszem.
2019. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott,de nekem nem puffadásnál,hanem emésztésnél szokott.Evés után.De ha vissza tartod a pukit az is tud bent bugyogni.Sima bélműködést hallasz szerintem.Széklet is reggel van?
2019. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen fel kelés után vagy fél óra elteltével. De igen reggelente.
2019. júl. 15. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!