Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul evésnél?...

Nodiggity202 kérdése:

Miért vagyok rosszul evésnél? Miért csak nagyon keveset tudok enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy ebben az utóbbi 1 hétben iszonyat rosszul lettem a kajától.

Na most, tudni kell, hogy imádok enni, sokszor ha csak a szemem kívánja, akkor is megeszem az adott ételt (es a genetikamnak hála nem is igazán látszik meg).

De most valami megváltozott. Nyaralni voltunk, azóta hazajottunk, már ott is rendkivul rosszul voltam, ha csak enni kellett, és itthon is.

Az hittem, hogy a hely teszi, biztos stresszel valami miatt... De nem, mert itthon is ugyanúgy rosszul vagyok, mint voltam, ha enni kell.

Nem vagyok beteg, elmentem az orvoshoz. Volt azóta nyilván többször is székletem, effektíve nem ez a probléma forrása.

Nagyon kérlek, segítsetek. :)

(Biztosan nem vagyok terhes!)


2019. júl. 14. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az utóbbi időben kevesebbet ettél vagy többet stresszelsz? Nekem például fogyokúra közben sokkal összébb ment a gyomrom és kb fele annyi ételtől is jól lakom.
2019. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!