Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek is nagyon gaz...

Szerintetek is nagyon gaz ahogy elek? Hogy vihetnek egy kis rendszert az eletembe? Lehetek rosszul attol, hogy keveset mozgok es rendszertelenul taplalkozok?

Figyelt kérdés

Miota nyariszunet van teljesen ellustultam. Sokat alszok nincs energiam es kedvem semmihez. A taplalkozasom valami botrany...

osszeirtam, hogy miket ettem ma es borzaszto.

Tegnap sok edesseget ettem, hanyingerrel keltem ami 1orara elmult, akkor ettem egy szendvicset majd mihez nyultam? Hat persze, hogy a csokiskekszhez...utana sikerult leallitanom magam. 4korul ettem almat de mar megint azt vettem eszre, hogy piskotatallert majd gumicukrot ragcsalok.. Egyszeruen nem birok nekik ellenallni. Mozgasom az szinte semmi. Minden nap elmegyek a kutyaval setalni masfel orara, de vegig szenvedes, raadasul szedelgek is kozbe es ugy erzem, hogy nincs erom menni, most is ittam kavet kimentem egy kicsit, de mar megint be kellett jonnom mert szedultem. Szeretnek EGESZSEGESEN elni. Ha eelmegyek valahova baratokkal akkor se nagyon van erom semmihez. Ez a rendszertelen taplalkozastol es a mogashianytol lehet? Ha igen akkor mit tegyek? Vagy mar orvoshoz kene mennem?

15L


2013. júl. 17. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem is olyan régen,már kérdezted ezt. Akkor válaszoltak rá néhányan.

A bajod nem testi,hanem lelki eredetű. Szedd ki magad az ágyból reggel,étkezz rendszeresen,a nasit hagy az étkezések közötti időre, és mozdulj ki,találj magadnak elfoglaltságot.

ha nem teszed egyre lejjebb "süllyedsz"!

2013. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!