Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek hogy ne legyek...

Mit tehetek hogy ne legyek rosszul a melegben/tömegben?

Figyelt kérdés
Pl. koncerteken, bulikon, ebben a meleg időben. Egyébként is olyan vagyok aki hajlamos rosszul létre. Lettem már rosszul koncert közben, hogy lehetne ezt megelőzni?
2010. júl. 11. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron menni akarsz, akkor maradj a tömeg szélén, hogy bármikor le tudj lépni, legyen nálad mindig innivaló, pár szem keksz!
2010. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a tökéletes megoldás: van egy gyönyörű spanyol legyezőm, kis helyen elfér és bárhol bármikor lehűt. Először hülyének néztek, aztán szerintem rájöttek az emberek, hogy nekem van igazam és azon az útvonalon ahol járok, egyre több nő kezében látok legyezőt :) Igazából csak ilyen átmeneti megoldások vannak a hűtésre, vannak pl. hűsítő zselé testápolók is, jó a nedves törlőkendő felfrissülni, friss hideg víz vagy egy jeges tea. Az alkoholtól pl. sör én kétszer jobban izzadtam mindig nyári bulikban. És természetesen az öltözködés is enyhíthet a melegen, pamut vagy légáteresztő ruhák, ne legyen szűk semmiképpen és ilyenkor a sötét színek sem a legjobbak. Hajat összefogni, feltűzni, az is nagyon tud melegíteni.
2010. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg vizet kell inni és ha lehetséges, vegyél fel kalapot/sapkát/kendőt a fejedre, ha szabadtéri pl koncertre mész!
2010. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!