Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is küzd/küzdött székrekedé...

Más is küzd/küzdött székrekedéssel? Hogyan állítottátok helyre?

Figyelt kérdés
Székrekedésem van.Próbáltam én már mindent, sajnos rászoktam a hashajtókra és anélkül nem megy.Ettem én lenmagot,laevolac szirupot, meg mindent, mégse jó.
2010. júl. 11. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma.Nekem a keserűviz jött be.Ferenc József viz, reggel éhgyomorra 2-2,5 dcl. l óra múlva jön a hatás, és egyszeri történés, nem kell többször visszajárkálni, lehet elmenni otthonról.Patika.Nem szoksz hozzá, nincs mellékhatás, gyógyviz.
2010. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyers lisztet kell enni, sok vízzel.


És semmi más hozzá, még sót se.


Nálam mindíg hasmenés az eredménye, de még a házilag sütött kenyértől is..

2010. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a táplálkozásoddal lehet a baj. kevés rostot eszel, és kevés folyadékot iszol. reggelire egyél natúr joghurtot zabpehellyel, és tegyél bele egy evőkanál lenmagot is.(a lenmag pedig sokat segít) igyál sok folyadékot. napközben kerüld a nehéz ételeket. egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. a lényeg egyél naponta 5-6 alkalommal egy kis adagot. hagyd el a hashajtókat mert ha rászoksz akkor anélkül már nem is fogsz tudni wczni. :( reggelire igyál meg egy csésze tejeskávét is :)
2010. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sárgabarack.

Aztán saláták olíva/tökmag/dió stb..olajjal.

A mesterséges sz@rokat felejtsd el.

2010. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös ivójoghurt minden este. Finom is és hatásos is.
2010. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!