Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Féltékenység ellen szeretnék...

Féltékenység ellen szeretnék tenni valamit. Online pszichológust tudtok vagy akár pár tanácsot adni nekem itt/privátban?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Fontos kiemelnem, hogy soha nem volt okom féltékenykedni. Mai napig sem.
2019. júl. 21. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az már jó, hogy ha felismered: nincs rá okod. Szerintem önmagadat nem tartod elég értékesnek, vagy csökkent önbizalommal rendelkezel, ezért félsz mindig az elhagyás fájdalmától, vagy hogy "jön egy nálad jobb és akkor vége". Esetleg múltbeli bármilyen traumatikus élmény előhívja ezt belőled.

Szerintem olyan pszichológust is érdemes lenne keresni, aki ezzel foglalkozik, le szokták írni, hogy milyen problémákkal kapcsolatban lehet tőlük segítséget kérni.

2019. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Történt pár dolog velem, szóval nem volt nehéz felismernem. :)

Értelek, köszönöm. Valaki linket tud küldeni vagy videót?

2019. júl. 21. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Youtube-n bizonyos előadók, pszichológiával foglalkozók beszélnek féltékenységgel kapcsolatos témáról, az is segíthet esetlegesen felismerni dolgokat, vagy rádöbbenni valamire. Ugyanakkor, lehet olyan előadó is, aki úgy beszél, ami nem hasznos, vagy esetleg még rosszabbul is érzed magad tőle.
2019. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, az igaz.
2019. júl. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!