Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tartós orrdugulás esetén mik...

Tartós orrdugulás esetén mik a legjobb természetes gyógymódos lehetőségek?

Figyelt kérdés
Pl. tengeri sós öblítés, torma,hagyma,borsmentás,eukalputuszosinhalálás stb. minden érdekel,gyógyszereket pl. Monetazon kerülném.Tartós használatuk károsak lehetnek.

2019. aug. 22. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Tartós orrdugulásnak okai vannak, és ezt az okot kell megkeresni, kiküszöbölni.

Ilyen pl:

- orrsövényferdülés

- orrpolip

-orrmandula

- időszakos orrkagylózáródás

- egész évben fenálló allergia


Atengeri sós öblítés, és egyéb dolgok ha használnának , csak ideiglenesen lennének jók

Inkább menj fül-orr-gégészetre

2019. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orrsövény ferdülés,fül orr gégészek műtétet javasolnak,de ebben a vicckategóriás magyar egészségügyben,már többször bebizonyosodott hogy nem kell műtétet.Rejtett kancsalság,epekő.A rejett kancsalság kezelésében a magyar lemaradás kb. 10 év, itt csak a műtétet ismerik.
2019. aug. 23. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Orr-sövény műtétet mindenkinek javasolnak mert kevés a meló a fül-orr-gége osztályokon.


Megműtenek aztán pár év alatt kiújulhat.


Állítólag borzasztó műtét. És ébren csinálják.

2019. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad kedves utolsó. Nekem is volt orrsövényferdülésem, és altattak. Bajcsy- Zsilinszky kórházban műtöttek tavaly, és nagypn profi orvosok vannak ott. Azóta tisztán kapok levegőt. érzem az illatokat, szagokat. Egyébként Angliában élek, és a műtétet mégis otthon csináltattam meg, mert megleplek vele, de az anglai egészségügy sokkal rosszabb mint az otthoni. (fülgyulladásomat a doki google keresőben kereste ki, akkor szerinted milyen orvos?)

5 éve kínlódtam az orrsövényferdülésemmel, de közölték amíg nem vagyok életveszélyben nem műtik meg. Amúgy sem állja az itteni Tb. Így ha akarom magánúton kérhetek műtétet ami 6200 fontomba kerülnek. Tavaly hazamentem, és ott megműtöttek. Fizettem érte 250 ezer forintot

2019. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben ha itt az oldalon nem is,de mashonnan pl gyogyszertárak,kaptam tippeket,így már csak félig dugul az orrom,pl kakukkfű szirup,ACC,Cleansin,Rinofluimucid.
2019. aug. 27. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Lehet hogy most már így van, de nem is olyan régen még nagyon megkínozták azokat akik alávetették magukat ennek a műtétnek.

2019. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4


De itthon azért más a helyzet.


Engem gyengén közepes orr-sövényferdüléssel akartak rábeszélni egy altatás nélküli műtétre kb 10 éve....


Nekem ha nincsen allergiám nem is horkolok és nem is okoz semmilyen problémát mégis meg akarták műteni.

2019. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!