Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vérkeringés javítása?

Vérkeringés javítása?

Figyelt kérdés

Természetes úton hogyan lehet a vérkeringésen javítani? Következő héttől kezdve kondiba is fogok járni,hogy sportoljak valamit.

A végtagjaim állandóan hidegek és 24 fokban is fázom pulcsiban Fáradékony is vagyok,illetve a memóriámmal is gondok vannak.Szerintem vashiányom is van,de az majd kiderül az orvosnál,aki jelenleg szabin van.Helyett egy bunkó nő van, hozzá nem szívesen megyek.


Valamilyen megoldást keresek,amíg ki nem derül,hogy mi is ez.Fokhagymáról hallottam,hogy jót tesz,illetve különböző fürdők.Valaki tudna javasolni valamit?

Jelenleg meg is vagyok fázva,így még rosszabb.2 takaró alatt vagyok 30 perce és még mindig hideg a lábam,de belülről (furcsa érzés,nehéz leírni).



2019. szept. 20. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolás segíthet, kardio edzés. És elegendő folyadék.
2019. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigyedet nézesd meg, amiket írtál, tipikus tünetei az alulműködésnek (nálam is pont ezek voltak). A fáradékonyság lehet vérszegénység miatt is. Ha mindkettő fennáll, akkor vagy nem jól táplálkozol, vagy lehet akár gluténintolerancia is a háttérben.

Most pedig D3 vitamin és gyógyteák sokat segítenének a gyógyulásban. A nyers fokhagyma is jó.

2019. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Spirulina, chlorella, galagonya tea, ginko biloba.
2019. szept. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha van rá lehetőséged, szaunában izzaszd ki magadat! Ha nincs akkor otthon kell megoldani fürdőkádban sós vízben.
2019. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!