Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire igaz, hogy ha mindenn...

Mennyire igaz, hogy ha mindennap megeszek egy gerezd fokhagymat, akkor a vernyomasomat rendbe tartja?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A fokhagymában levő allicin nevű vegyület tisztítja az ereket, tehát nem fog úgynevezett "plakk" kialakulni az érfalon, így csökkenni fog a vérnyomás is. Pont mostanában fordítottam erről egy cikket. Nagyon egészséges és hatásos a fokhagyma. Vannak akik kúraszerűen (1kúra - 3hónap) alkalmazzák értisztítás céljából.
2008. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

esettanulmányok.hu/Aksi 2005.12.02

Ez egy kinai fokhagymakura, nem leszel tőle fokhagymaszagu és mégis hatásos.

2008. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó vértisztító hatású és a bélgiliszták ellen is hatásos
2008. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukamnak volt egt receptje,alkoholba kellett fokhagymat tenni,erlelni egy ideig,majd minden reggel tejbe csppenteni,eloszor egy cseppet majd fokozatosan novelni az adagot stb,nem is volt gondja a vernyomasaval par evig.Ha akarod megkeresem a receptet,egyaltalan nem buzlik a szad tole,mert a tej semlegesiti a szagot.
2008. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én voltam a második hozzászóló, egy kissé elirtam, ill. elhagytam a cimeket.Esettanulmányok.hu/fórum:beszélgetés

Téma:fokhagymakura érelmeszesedésre.

2008. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fokhagyma nagyon jó, de az sem csodaszer. A magas vérnoymás sokkal összetettebb annál, mintsem elég lenne a fokhagymához folyamodni. Vannak vérnyomás csökkentő teák /pld. fagyöngy, de más is/. Nézz körül a neten, találsz többféle megoldást. Önmagában a magas vérnyomás egy TÜNET, tehát nem szabad elbagatelizálni. De a rá adott gyógyszerek a legveszélyesebbek közé számítanak...
2009. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magas vernyomas valoban egy tunet es a fokhagyma pedig azzal segit hogy peldaul az erekre lerakodott zsirt pucolja le,tehat nem a tunetet hanem az okot szunteti meg.
2009. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!