Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cérnagilisztám van, és nem...

Cérnagilisztám van, és nem akarok orvoshoz menni, fokhagymát eszek, magától nem múlik el?

Figyelt kérdés

olyan ciki, nem akarok orvoshoz menni :S

remélem elmúlik, nagyon figyelek a higiéniai dolgokra, napi 2-3szor fürdök. fokhagyma mennyi idő alatt irtja ki?


2010. júl. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ááá,menjél orvoshoz inkább,kitudja mi bajod lehet,ha nem kezelik!!én nem tudnám elviselni:S
2010. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Igyál hígítatlan citromlevet, vagy egy csilis pizzát erősebb mint a foghagyma... :))
2010. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Ez nem ciki és könnyen gyógyítható. Én tuti nem szeretnék gilisztákkal együttélni...
2010. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértem az előttem szólóval. Egyáltalán nem ciki hogy cérnagilisztád van, inkább az a ciki, ha nem mész orvoshoz. Valószínűleg kapsz egy doboz Vermoxot és elfelejtheted egy hét alatt az egészet.
2010. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A háziorvosodhoz kell menned. Nem vizsgál meg, csak elmondod, hogy gilisztát találtál a székletedben és már írja is a receptet. Sokkal több ember kap el ilyesmit, mint valaha gondolnád! Nincs mit szégyelned, kivéve, ha nem mész orvoshoz!
2010. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, tényleg kezd elviselhetetlen lenni, szörnyen undorito, ugyh ahogy lehet elmegyek. :S:S
2010. júl. 3. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben semmi ciki nincs, előfordul. Gyakrabban, mint hinnéd.

Ad egy gyógyszert, és 3 nap alatt elmúlik.

2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért is célszerű gyorsan a végére járni, mert így fertőzheted a környezetedben lévőket is!
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sohasem ciki elmenni orvoshoz, mert csak ő tud segíteni ebben az esetben.Ez nem az a kategória amikor a házi gyógymód elegendő, de a gyógyszer mellé sohasem árt!

Jobbulást kívánok!

2010. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!