Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lézeres májfolt eltávolításról...

Lézeres májfolt eltávolításról szeretnék többet megtudni? Valóban hatásos? Hogy zajlik a folyamat és a regeneració? Hol érdemes csináltatni? (Bp)

Figyelt kérdés
Jó lenne ha olyan írna aki érintett a témában. Vagy más alternatív megoldás is érdekelne. Van az arcomon egy csúnya bab méretű barnás folt. Kicsit ki is emelkedik a bőrömből. Bőrgyógyász látta és azt mondta talán lezerrel lehet rajta segíteni. De nem volt túl segítőkész így más alternatív terápiát nem ajánlott. :(
2019. nov. 15. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondta hogy talán? Én elmennék egy másik orvoshoz. Amúgy TB alapon is leműtik ha indokolt, nem kell fizetni érte. Náluk egy családtagomnak volt egy elsötétedett folt, szó nélkül leszedték. Ő először magánorvoshoz ment, aki beutalta a kórházba ahol kb3 hét múlva leszedték. Ha ingyenes orvoshoz mész nyilván eleve várni kell mire orvoshoz kerülsz, de én megpróbálkoznék vele. Ja és nagyon fontos dolog, hogy a kórházban plasztikai sebész szedte le a foltot, és nagyon szépen begyógyult a seb, most már nem is látszik.

Nekem is aktuális lesz a foltok leazedése, mert egyre nagyobbak, de nem emelkedik ki, hanem terjeszkedik.

Ha neked kiemelkedik akkor nem tudom hogy jó-e a lézer, egy lézerrel dolgozó orvos biztos meg tudja mondani ha ránéz. A sebészi eltávolítás viszont biztos hogy jó.

2019. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk úgy működik a bőrgyógyaszati rendelés, hogy nem lehet időpontot kérni. 2 kor kezdődik a rendelés és oda kell menni legkésőbb 1 óraig mert addig osztanak arra a napra számokat. 1 kor kezdődik a regisztració a szam alalpjan aztán ülni kell ott ameddig behívnak. Dolgozom napközben így ezt egyszer tudtam végigcsinalni 3.5 órát vártam mire behívtak. Tudom hihetetlenül hangzik de ez van. Nem tudok bejutni mégegyszer a bőrgyógyászatra mert így is olyan kevés a szabadság egy évre. Munka utan meg hiába megyek oda elküldenek. Mar próbáltam. Magánra most nincs pénzem mert 2 fogam kilyukadt most arra kell :( meg nem is tudom kijez érdemes menni. Rossz orvosokkal már megjártam párszor. Azért nem fizeznék feleslegesen.
2019. dec. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!