Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reumas labfajast mivel enyhith...

Reumas labfajast mivel enyhitheto gyogyszer nelkul?

Figyelt kérdés
Allergias vagyok nehany gyogyszer osszetevore. A java amugy sem hasznal a dragabbakat nem probaltam mert draga. Terdeim es a bokaknal faj na meg persze a munka, felszolgalo vagyok. Valami hazi recept vagy tudtok a csaladban pl nagyszulok receptjeit? 37f

2019. nov. 16. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki sokat használja a lábát,annak idő előtt elkezdenek kopni az izületei. Ennek pótlására vegyél valamilyen porcépítőt. Pl. Dona, Proenzi,stb. Ezek sajnos elég drágák,de ha a kopás fokozódik,akkor dolgozni sem fogsz tudni a szakmádban, az pedig még nagyobb pénzkiesés lehet. Egyébként a porc pótlására jók a magas kollagén,zselatin tartalmú élelmiszerek. Ilyenek a húsok,főleg a porcosak,inasak ( csülök, köröm, csirkeláb). Valamint szedjél C vitamint,mert az kell a megfelelő zselatin képzéshez. Talán ez is elég. Ha nem akkor kénytelen leszel gyógyszert is venni.
2019. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy porcépítő nem létezik. A porcot csak regenerálni lehet. Jó lenne ha már megtanulnák az emberek. Egyébként több mint 6-7 évig szedtem, a vége porcpotló műtét lett. Ha reumásan hasogat a lábam jól esik a meleg víz. Egyébként gyógyszert kell szedjek.
2019. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!